PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9218}
5,9 20
ocen
5,9 10 1 20

Romance with a Double Bass
powrót do forum filmu Romance with a Double Bass

Connie Booth nago!

użytkownik usunięty

Film powstał na podstawie noweli jednego z najwybitniejszych rosyjskich pisarzy Antona Czechowa pt. ''Naga narzeczona''. Jej treść dostępna jest w Wikiźródłach. Sam film oglądałem tylko po to, by zobaczyć nagą Connie Booth. I warto było! ;) W sumie jest to krótkometrażowa komedia, której głównym wątkiem są przygody skrzypka i księżniczki, którym jakiś złodziejaszek kradnie ubrania. Nic specjalnego, ale jeśli ktoś lubi tego typu humor, może być zadowolony, poza tym to film twórców Monthy Pythona, więc na pewno ktoś zwróci na niego uwagę.

Dawniej na WikiCommons znalazłem grafikę przedstawiającą posąg głównej bohaterki tego filmu. Przedstawiał ją nagą wychodzącą z kontrabasu. Znajduje się gdzieś w Rosji (Moskwie?), ale aktualnie nie mogę go znaleźć. Oprócz tego istniała jeszcze inna ekranizacja dzieła, ale był to film niemy (przedwojenny zdaje się), a bohaterowie nie byli nadzy, tylko w kostiumach kąpielowych, które zgodnie z ówczesnymi standardami zakrywały całe ciało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones