John Cleese

John Marwood Cleese

8,2
14 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cleese

Niestety... ten pan jak i cała grupa monty python prezentują wręcz żałosne i poniżej wszelkiej krytyki poczucie humoru. Już pomijam fakt, że ich "skecze" w ogóle nie są śmieszne tylko debilne i bez przekazu ale atakowanie kościoła czy wręcz obsceniczna reklama z udziałem Cleesa zasługują na mocną krytykę ze strony ludzi religijnych i patriotów. Najbardziej mnie śmieszą pseudo polaczki, które śmieją sie z takich reklam bo teraz jest modne kpienie z samego siebie. Tak naprawdę jest to żałosne. Jestem polakiem, jestem z tego dumny i najchętniej zarówno Cleesa jak i autora tej reklamy (zresztą pewnie żydowskiego pochodzenia) bym sądził za obrazę naszej wspaniałej ojczyzny.

Drone

?

Chryste, wyluzuj. Nikt nie mial na celu obrazy cudzych uczuc religijnych ani patriotycznych. Nie traktuj wszytskiego tak serio. Brakuje ci dystansu do samego siebie.

Twiggy

Poza tym ty żalisz sie, ze oni kogos obrazaja a sam nazywasz debilami ludzi, ktorym podoba sie ten rodzaj rozrywki.

Drone

Ahahahah, pisze to ktoś kto ma 21 gramów, Milczenie owiec i Siedem w ulubionich... weź się człowieku nie wypowiadaj hahaha.

Drone

Kolejna kiepska prowokacja. Szkoda gadac. No tak oscaraowe produkcje sa z pewnoscia na bardzo kiepskim poziomie. Ty napewno znasz sie na kimie lepiej niz inni, co udawadnisz wypowiedziami. Wiesz co. Krzyz na droge.

Twiggy

A wiesz co jest najlepsze? Ze ty tez masz ''Siedem'' w ulubionych;-) Zal mi takich ludzi. sam sie pograzasz.

Twiggy

I Cleese tez;-) No i co? Warto tak bylo sie meczyc z ta prowokacja? Czujesz sie docieniony? No to super.

Twiggy

Twiggy ma rację. Daj sobie człowieku spokój ;).

shanlee

Nie rozumiem cie koleś. Mówisz że to humor dla debili a sam masz 3 filmy MP w ulubionych.

paciek

jeżel nie rpozumiesz tzw: Angielskiego humoru to sie nie wypowiadaj.Humor ten jest specyficzny i grupa MP najlepiej go obrazuje. Cleese jest wybitnym komikiem.10/10

paciek

paciek: ma 4 filmy MP, ominąłeś pewnie "Jabberwocky"... Też tego nie rozumiem...

Radloc

Bo też i "Jabberwocky" to nie Monty Python :)

Twiggy

Widać nie taka kiepska, skoro dałeś się na nią nabrać. Gość ocenił Johna 10/10 i mówi że jest beznadziejny.

donmaslanoz14

Nie ma to jak wyciagac sprawe sprzed tylu lat;) A tak na przyszlosc: jesli juz musisz wypisywac swoje "ciete" riposty, to sprawdz chociaz czy piszesz do kobiety czy mezczyzny.

Drone

sugerujesz że że ktoś kto lubi milczenie owiec jest cool? Równie dobrze filmem może być zafascynowany jakis psychopata, któremu widzimisie zmienia sie 3 razy na minute i zaraz znienacka poderżnie gardło najlepszemu koledze... Podobno tym filmem inspiruje sie znany polski morderca "kuśnierz". Także byłbym ostrożny z tym sugerowaniem sie

Drone

Dopóki na świecie będą istnieli ludzie tak mało zdystansowani do życia jak Ty, dopóty John Cleese i inni obdarzeni podobnym poczuciem humoru będą mieli nie prawo, lecz obowiązek wykpiwania podobnego światopoglądu i szydzenia z wszystkich samozwańczych świętości. Pamiętaj, że kiedy ktoś zbyt ciasno zaciska krawat, czerwieni się i wygląda jak burak. Jeśli ktoś nie widzi przekazu w żartach Pythonów, jeśli ktoś nie uznaje krytyki Kościoła Katolickiego, jeśli ktoś wyzywa współbraci o innym poczuciu humoru, bliżej mu nie do Polaka-patrioty w stylu Tadeusza Kościuszki, a raczej do mało elastycznego nacjonalisty w stylu zachodnim, czyli takiego co to 70 lat temu zwykł mawiać właśnie "guten morgen" i wieszać obraz furera obok bawarskiego landszafciku. A zatem - pozdrawiam, życzę spokojnego wieczoru i nieco mniejszych gul w kolorze biało-czerwonym. Do widzenia, auf Wiedersehen.

Czinaski

"Dopóki na świecie będą istnieli ludzie tak mało zdystansowani do życia jak Ty(..)"

Kolejny co nie wyczuł prowokacji. Kolo ma w ulubionych Monty Pythona i zakłada durny temat dla zgrywy.

Drone

hahahaha
Brawo, brawo rewelacja.
Najlepsza karykatura słuchacza jedynego słusznego radia,
katolika-patrioty,
zamkniętego umysłu,
gburowatego tepaka.
Rozpłakałem się. W Twojej wypowiedzi jest wszystko co śmieszy w skeczach MPFC. Pokój.

Drone

....I mam 14-15 lat i chcę być fajny oraz być przykładem dla innych, bo jestem niedowartościowany i wszystko mnie wkurza."

Typowy WSN. Znajdź sobie dziewczynę, chłopcze

Bloody_Hell

Jakbyś był takim wielkim patriotą... "Polak" napisałbyś przez duże "P".

Drone

Aha. To była prowokacja... MP w ulubionych jest w Drona. Rozumiem humor. Ahahahahaaaaa... Typowy Python!

użytkownik usunięty
Drone

Czytając te wszystkie komentarze tak się zastanawiam.. czy to forum przypomina bardziej "wydział kłótni" czy może bardziej "wydział obrazy":D

PS.Moim zdaniem.. Aaah.. tam. Może jednak odpuszczę sobie tą notę.. Nie będę grał głupiego buca, któremu słoma z butów wystaje. Dystans chyba jednak wezmę większy tymczasowo:D

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

:D

Drone

Drone do cholery naucz sie porzadnie prowokowac :D

Drone

Powiem więcej! Pan Cleese od początku swej wątpliwej kariery przejawiał symptomy choroby depresyjno-maniakalnej, którą manifestował (uważanym o zgrozo, za przejaw geniuszu!) krzykiem, nieprzytomnym patrzeniem w sufit i zupełnym brakiem zdolności wywoływania uśmiechu na własnej twarzy. Należy dodać, że jego planem było uczynienie Latającego Cyrku programem misyjnym, promującym turystykę, neopoganizm i wyzwolenie seksualne w połączeniu z szerzeniem nienawiści do Szkotów i papug, co na całe szczęście mu nie wyszło. O to, jak i o kształt samego Monty Pythona (którego poznał jeszcze na studiach prawniczych, a później podebrał mu imię i wygryzł razem z chłopakami z branży, skazując na zapomnienie (sic!)), niejednokrotnie ścierał się ze swymi kompanami. W swoich krucjatach wzywał do wewnętrznego samooczyszczania, ale w końcu skompromitował się, gdy na jaw wyszedł jego kontrakt z producentem środka przeczyszczającego "Holy Grail". Efektem tego była filmowa szmira pod tym samym idiotycznym i onanistycznym tytułem! "Life of Brian" natomiast to już rezultat późniejszej manii, przy której Cleese uparcie twierdził, że jest nowym Mesjaszem, który wyzwoli branżę muzyczną spod władzy hippisów i brudasów. Potem była jeszcze kompromitacja związana z kontraktem na promocję mydła "Meaning" i...
No właśnie, czy warto pisać co dalej? Tego człowieka historia i tak zapomni. Tak samo jak już zapomniała o Fruwającym Cyrku Monty Pythona!

A teraz sport:

THE END

rotti

*Latającym Cyrku Monty Python'a

rotti

Ty to jeszcze nie historia....

rotti

Większych głupot w życiu nie słyszałem.Wiesz na czym polega genialność Pythonów?Oni śmieją się z wszystkich bez wyjątku:ze Szkotów,Angoli,Francuzów,Niemców,ortodoksyjnych Żydów,Muzułmanów,ortodoksyjnych katoli,Rusków i zakompleksionych jak ty polaczków.Tego człowieka historia i tak nie zapomni w przeciwieństwie do ciebie.Schowaj się lepiej pod swoim gówienkiem i nie wychodż puki nie wyleczysz kompleksów.

użytkownik usunięty
rotti

A teraz sport panowie! A teraz SPORT!

Drone

Jak mawiała babcia z tramwaju: "Coraz to bardziej popierd0l0ny naród..."

Drone

Drone, kolejny zaściankowy katol z polskiej wsi który nie potrafi dostrzec geniuszu Pythonów.

Drone

Dobra prowokacja, swoją drogą prawie się udało :D

darek_xan

Rzekłbym nawet, że się udao :)

Drone

Grupa Monty Pythona wyspecjalizowała się w tworzeniu niezwykle ciekawego humoru sytuacyjnego cechującego się wyjątkowym klimatem, który po prostu trzeba poczuć. Zarówno w Żywocie Briana, jak i w Świętym Graalu, bawią się, igrają z historią. Nie rozumiem dlaczego Cleese miałby przez to zasługiwać na krytykę. Brak dystansu do samych siebie i religii, to jedna z wielu negatywnych cech Polaków.
Dodatkowo nie wiem czemu oceniasz tak świetnego aktora, który wystąpił w wielu filmach, napisał tyle scenariuszy, po jego występie w kilkusekundowej reklamie. To tak, jakby wszystkich aktorów, którzy grali czarne charaktery oceniać tylko po tym, jakie role przyszło im grać.

Drone

Trzeba się umieć śmiać z samego siebie, to świadczy o tobie i o twojej inteligencji . I jeśli uważasz , że w ten sposób , jesteś jakimś super Katolem, to się grubo myślisz . Ignorancja i zaściankowość to pewnie tez jakieś grzechy . Powtórzę poprzedników : "Siedem" w ulubionych wszystko tłumaczy .

Drone

jestem Polakiem, jestem patriota, jestem tego dumny, uwielbiam stara Polska literature i jestem niewierzacy. moze dlatego ten humor mi nie przeszkadza, co do reklamy, to nawet nie uznalem jej za krzywdzaca dla nas ;d

Drone

Jesteś idiotą i ignorantem. Niech Ci ziemia lekką będzie

użytkownik usunięty
Young_Brando

Gościu dla ciebie wielkie L.O.L (dla Drone)

Drone

To Anglicy powinni go powiesić, bo z Anglii to dopiero się śmieje:P Ale nie wierzę, że ktoś to napisał serio. Jeśli tak, to nieprawda, że: every sperm is sacred:P

Drone

Drone, gratulujemy osiągnięcia prawdziwie najwyższego stopnia Polactwa, jesteśmy z Ciebie dumni :)

Drone

Dla debili? Nie pozwolę, żeby ktoś tak mnie nazywał. Jeśli już, to dla patafianów. Albo dla wioskowych głupków.

Drone

Panie trollu proszę łaskawie wracać pod most.

crazy_race

nie wiem czy ktokolwiek zauważył, że gość ma ocenę 10/10. Nie jestem tu od początku, więc nie wiem czy tak jest cały czas, czy może chorągiewka zawiała w między czasie ;P (jeśli tak, to witamy wśród nawróconych)

chemas

Drone to typowy filmwebowy troll których jest co raz więcej ;)

McFlyPL

Niszczyć troli !!!

Drone

a ja uważam, że Monty Python miał właśnie bardzo trafne skecze komentujące rzeczywistość, w której żyjemy. I to nie jest tylko ośmieszanie religii, ja tak nie uważam, ale w kpiący sposób komentowanie wszystkiego co nas otacza, a wokół czego robi się wiele szumu i tego, o czym co niektórzy boją się mówić wprost.
Secundo - "teraz jest modne kpienie z samego siebie"? Cóż, Monty Python działał już dobre kilkadziesiąt lat temu... ;)

Drone

" Jestem polakiem, jestem z tego dumny"-raczej nie bardzo,skoro piszesz słowo "Polak" z małej litery.I taka prośba nie uzywaj na przyszłośc okreslenia "polaczek",bardzo bym prosił.

Drone

Tak to z nami debilami jest, ze lubimy sie zdrowo posmiac, kiedy ludzie na wyzszym poziomie intelektualnym wola obrazac sie na wszystkich o wszystko...

Drone

Sadząc po nadal żywym poście, dronowi udała się prowokacja w iście pytonowskim stylu.

Drone

ok, a co Ciebie śmieszy, jaki humor lubisz?

Drone

trolling pierwsza klasa, szacunek

Drone

Całkiem niezła prowokacja:) Pozdrowienia modrzewiowe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones