PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93096}

Hotel Zacisze

Fawlty Towers
7,9 21 883
oceny
7,9 10 1 21883
8,7 9
ocen krytyków
Hotel Zacisze
powrót do forum serialu Hotel Zacisze

Psychiatra Basil

ocenił(a) serial na 10

Ten odcinek jest po prostu powalający ! Gag za gagiem (jakby w innych odcinkach bylo inaczej:) No ale powiedzcie czy te sceny jak Basil chce "dopaść tę dziewczynę" nie są genialne ? Co chwile coś sprawdza haha tu w szafie tu scianę tu szybę hahaha. Wysoko cenię też sałatkę waldorf, ale jakbym mial wybierać najlepszy z najlepszych to ten ;)

ocenił(a) serial na 9
Kaczu

zgadza sie ten odcinek jest najlepszy!
wczoraj oglądałem

ocenił(a) serial na 10
ZelgO

ja do najlepszych dodałbym jeszcze odcinek z głuchą babą:)

ocenił(a) serial na 8
Kaczu

Genialny odcinek. Jeden z lepszych, a scena w której psychiatra pyta Basila o wakacje, świetna.
Jestem pozytywnie zaskoczony że znowu leci w tv.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Kaczu

zgadzam się w 100%!!!!!! ---->najlepszy!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
kivinka

- Moja matka ma wiele obsesji, wydaje jej się, że śledzą ją jacyś mężczyźni, nie wiem co prawda co mogliby jej zrobić, ale Basil twierdzi, że narzygać na nią ;d

ocenił(a) serial na 10
Kaczu

Fakt, odcinek był super, ale mój ulubiony to: Goście z Niemiec ;D

knopson

Niemcy wymiatają, psychiatra też, natomiast odcinek z głuchą babą... mnie po prostu wkurza, owszem śmieję się do rozpuku, ale kurcze, trochę się kibicuje Basilowi, a STRAAASZNIE jego pierdołowatość wkurza. A Manuel "kupił mnie" już w pierwszym odcinku, kiedy się pojawia po raz pierwszy: "No, no, no Senor, not on dos tres. Uno, dos, tres" Jeden z niewielu razy gdzie RYKNĄŁEM śmiechem, a sam oglądałem.
I ludzie... czy lektor, czy dubbing... angielskiego humoru (PYTHON!!!) nie da się przetłumaczyć. No i oczywiście szkoda, że tylko 12 odcinków :(

ocenił(a) serial na 10
Malienus

Uwielbiam tę scenę, w której Basil wkłada sobie głowę między kolana i zaczyna skakać, a psychiatra: ,,Jestem na urlopie." :) Albo kiedy zaatakował żonę psychiatry miotłą, a ten na to: ,,Tu jest wystarczająco dużo materiału na całą konferencję". ;)

ocenił(a) serial na 10
peggy96248

Końcówka odcinka z psychiatrą - epic, zdecydowana czołówka gagów w historii sitcomów.

ocenił(a) serial na 10
peggy96248

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 10
Kaczu

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones